FANTASTİK DÖRTLÜ FORM ÇAY

Yağ Yakıcı

İçerindeki biberiye, goji bery, funda yaprağı, sinameki, kekik gibi tıbbi aromatik bitkilerin etkisi ile vücutta tutunan inatçı yağ tabakalarının çözülmesini ve atılmasını sağlar…..

Hızlı Metabolizma

İlk günden itibaren metabolizmanın hızlanmasını sağlayarak vücudu kg vermeye hazırlar. Düzenli kullanıma devam ettiğinizde aylık 3-6 kg vermenizi sağlar.

Tok Tutucu

Tok tutucu etkisi ile kilo verme döneminin en büyük zorluklarından iştah problemini giderir. Vücudun ihtiyacı olan vitamin ve minarelleri sağlarayak tatlı krizlerini önler.

Fantastik Dörtlü Yaz Çayı

Formülünde

Kurt Üzümü (Meyve) Lycium Barbarum L.(%15), Acı Cehre(%10), ChiaTohumu (%15), Kayısı Parçaları (%5), Doğala Özdeş Kayısı Aroması, Biberiye, Sandaroz, Kitre, Şahtere, Funda Yaprağı, Sinameki, Rezene, Defne Yaprağı, Anason, Portakal, Kekik, Mersin Yaprağı, Papatya, Ardıç Tohumu.

Hızlı Etki, Kolay Zayıflama.

+1500

‘ün üzerinde Satış Noktasında

+650

Gerçek Trendyol Müşteri Memnuniyeti

+500

Gerçek Hepsiburada müşteri memnuniyeti

1998’DEN BU YANA

Fantastik Dörtlü Çay 1998’den bu yana 400 çeşit bitkisel ürünü ile sektörde bulunan firmamızın 30 çeşidi aşkın form ürününden en etkilisidir.

Droglife

Nasıl Kullanılır ?

İlk beş günde günde 1 defa 5 günden sonra günde 2 defa Kullanılabilir. Bir süzen poşet bir kupa bardak kaynamış suda 3-4 dk. demlendirilip içilebilir..

Daha Fazla Bilgi İçin
fantastik45li-

Haydi şimdi sizde deneyin!

Siz de Mutlu Müşterilerimize Katılın

Instagramdan yorumlar

Bence çok güzel ürün ben kullanıyorum iştah mistah kalmiyor kullandığım eniyi ürün diyebilirim tabiiki yanı sıra diyet,..🥰

İnstagramda İnceleyin.

Mutlu Müşteriler

gulcinguzel46 : Ben çayı çok kullandım çok seviyorum.
elifin_igne_oyalari : Ürün direk isal yapıyor lavobodan çıkarıyorsunuz 😂
Daha Çok Yorum için

Pazaryerlerinden yorumlar

Diyet sürecinde kaçamak yaptığım zamanlarda çok faydasını gördüm. Sürekli kullanılacak bir ürün değil kabızlık, şişkinlik ve ödem zamanlarında kullanılabilir.

Trendyol ve Hepsiburada
Bize Ulaşın

Aklınızda sorular mı var? Bize sorun.

Fantastik Dörtlü Ya Çayı ile ilgili daha fazla bilgi için 0543 806 22 02 – 533 131 50 88 nolu whatsapp hatlarımızı ve 326 645 36 22 nolu sabit hattımızı arayabilirsiniz.

Whatsapp

Durmayın şimdi siz de kullanın, Yaza formda girin!

Bitkisel Yağlar, Macunlar, Çaylar, Kremler ve

100’lerce Doğal Bitkisel Ürün için sitemize göz atın.